Maribor: Ana Tara Praček (TK Luka Koper) državna prvakinja do 12 let

IMG 20180607 WA0000 3

V Mariboru se je končalo državno prvenstvo v tenisu za dečke in deklice do 12 let. Ana Tara Praček, članica Teniškega kluba Luka Koper, je postala nova državna prvakinja v tenisu v kategoriji do 12 let. Na celotnem turnirju je brez težav premagala vse svoje vrstnice saj se je do finala prebila brez ene izgubljene igre. V finalnem obračunu je prvi nosilki Tinkari Vraničar iz Ljubljane oddala le pet iger (63 in 62) in se na koncu s trenerjem Petrom Pevcem zasluženo razveselila svojega prvega državnega naslova.
IMG 20180607 WA0001 2

V igri dvojic se je z Laro Flerin iz Kranja prebila vse do finala. Velk uspeh je dosegla tudi 11-letna Julija Bogatin (TK Luka Koper), ki se je z odlično igro uvrstila kar do četrtfinala posamezno in polfinala dvojic. Julija bo lahko v tej kategoriji nastiopila tudi v letu 2019. Čestitke obema članicama